Przejdź do treści

Produkty stemplarskie firmy TRODAT

Charakterystka pieczątek z serii Trodat Printy

Pieczątki Trodat Printy
Pieczątka Trodat Printy zwraca uwagę nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, jest również neutralna dla środowiska. Emisja CO2 w procesie produkcji została zmniejszona o 49%. Pieczątki z serii Trodat Printy wyposażone są w zatyczkę redukującą wielkość obudowy podczas jej przechowywania, jak również zabezpieczającą stempel przed brudem. Obudowa posiada przeźroczystą podstawę ułatwiającą precyzyjne odbicie stempla we właściwym miejscu dokumentu. Duże boczne gumowane panele ułatwiają wygodny i pewny chwyt. Gumowe stopki zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się obudowy podczas stemplowania. Cała obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów które zapewniają długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie pieczątki. Płytka frontowa wykonana jest w innowacyjnej technologii IMD, dzięki czemu zabrudzenia i odciski palców są mniej widoczne, a całość jest bardziej odporna na ścieranie.

Podstawowe wymiary stempla pieczątek z serii Trodat Printy:

Printy 4910 - 27x10 mm    |    Printy 4911 - 38x14 mm
Printy 4912 - 47x18 mm    |    Printy 4913 - 59x23 mm
Printy 4914 - 64x26 mm    |    Printy 4915 - 70x25 mm
Zatyczka obudowy pieczątki Trodat Printy

Wygodna zatyczka

Zatyczka do obudowy to ochrona stempla przed zabrudzeniami oraz  mniejszy rozmiar obudowy pieczątki po złożeniu. Szybkie i łatwe zdejmowanie oraz zakładanie zatyczki.
Okienko obudowy pieczątki Trodat Printy

Okienko pozycyjne

Przeźroczysta podstawa pieczątki ułatwia stemplowanie dokumentu dokładnie w wybranym miejscu.
Elementy antypoślizgowe pieczątki Trodat Printy

Elementy antypoślizgowe

Pieczątka wyposażona w gumowe panele boczne ułatwiające pewne trzymanie jak również gumowe elementy w podstawie zapobiegające ślizganiu się obudowy pieczątki po papierze podczas stemplowania.
Obudowa pieczątki Trodat Printy

Obudowa

Obudowa pieczątki wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów w tym z materiałów z recyklingu powoduje że jest neutralna dla środowiska. Obudowy dostępne w wielu żywych kolorach. Łatwa wymiana wkładu tuszującego.
Podstawowe kolory obudów pieczątek Trodat Printy

Charakterystka pieczątek z serii Trodat Professional

Pieczątki Trodat Professional
Pieczątki z serii Trodat Professional zostały stworzone do intensywnego użytkowania. Dopracowana konstrukcja i super wytrzymały szkielet ze stali nierdzewnej gwarantują setki tysięcy stemplowań. Minimalna trwałość deklarowana przez producenta to 400 000 odbić! W serii Trodat Professional znajdują się modele wyposażone w stempel, stempel i datowniki, oraz numerator.

Ergonomiczna
Obudowa wyposażona w ergonomiczny uchwyt, elementy zmniejszające wibracje i hałas podczas stemplowania.

Wytrzymała
Szkielet z wysokiej jakości stali nierdzewnej dla maksymalnej stabilności i wytrzymałości podczas bardzo intensywnego użytkowania.

Perfekcyjna
Zoptymalizowana płytka tekstowa to płynny ruch zapewniający perfekcyjną jakość odbicia za każdym razem.
Pieczątka Trodat Professional ze stemplem

Trodat Professional ze stemplem

Profesionalna pieczątka do intensywnego użytkowania. Rozmiar stempla od 41x24 mm do 116x70 mm. Zapytaj o szczegóły.
Pieczątka Trodat Professional ze stemplem i datownikiem

Trodat Professional ze stemplem i datownikiem

Profesionalna pieczątka z datownikiem do intensywnego użytkowania. Rozmiar stempla od 41x24 mm do 116x70 mm. Wysokość cyfr daty 4 mm. Datowniki dostępne w wersji ISO lub PL. Zapytaj o szczegóły.
Pieczątka Trodat Professional z numeratorem

Trodat Professional z numeratorem

Profesionalny numerator do intensywnego użytkowania. Wysokość cyfr numeratora 4 lub 5 mm. Numeratory dostępne w wersji 6, 8, lub 10 cyfrowej. Dostępny również model ze stemplem 56x33 mm. Zapytaj o szczegóły.
Wróć do spisu treści