Przejdź do treści

Druk i oprawa prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Szeroki wybór opraw. Najtaniej i najszybciej w Lubinie.

Druk i oprawa prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich i licencjackich w Lubinie

DRUK PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

Wysokiej jakości wydruk laserowy na papierze premium 80g. Stała cena bez względu na ilość stron. Strony mono i kolor zliczane są automatycznie przez maszynę w czasie druku. Możliwość druku jednostronnego i dwustronnego. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).

MONO   Druk czarnobiały, mono prac dyplomowych.
KOLOR   Druk kolorowy prac dyplomowych.
Wydruk 1 strony pracy (PDF)
na papierze jakości PREMIUM
35 gr
1,50 zł
WAŻNE - strony czarno-białe i kolorowe zliczane są automatycznie w czasie druku. Płacisz tylko za faktyczną ilość stron każdego rodzaju.
Standardowy czas realizacji
Prace przyjęte do druku do godz. 12:00 są gotowe do odbioru tego samego dnia po godz. 15:00.
W razie potrzeby skontaktuj się z nami i ustal termin odbioru pracy indywidulanie!
Super ekspres
Druk i oprawa w możliwie najkrótszym czasie,
w przypadku pojedyńczego zlecenia do 1 godziny!
+10 zł / egzemplarz pracy
Oprawa pracy dyplomowej
Zapis plików z pracą na płytę CD
6 zł (płyta CD w cenie)
Nie trać czasu i zamów wydruk pracy przez internet! Kliknij przycisk i wyślij nam swoje pliki.
Opisz jak praca ma być wydrukowana, ile razy i w co oprawiona. Koniecznie załącz do siebie nr telefonu kontaktowego!
Pliki do druku mogą również zostać dostarczone osobiście na pendrive lub płycie CD.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Druk i oprawa prac dyplomowych w Lubinie
WYDRUK - Druk prac magisterskich, dyplomowych, inżynierskich, licencjackich, rozpraw doktorskich realizowany jest na wyskokiej jakości maszynie do druku laserowego. Ilość stron kolorowych i czarnobiałych zliczana jest przez maszynę w trakcie druku. Proszę pamiętać że strona zostanie zaliczona jako kolorowa jeżeli będzie zawierać jakikolwiek kolorowy element (może to być nawet pojedyncza kropka, linia, przypis). Również elementy osadzone na stronie jak zdjęcia, skanowane tabele itp. nawet te które na ekranie monitora wydają się być czarnobiałe lub w odcieniach szarości mogą być zaliczone jako strony kolorowe. Uwaga! Wklejając tekst ze stron internetowych do pracy bez późniejszej jego edycji (nadanie mu koloru czarnego) skutkuje że maszyna również zaliczy taką stronę jako kolorową. Są to raczej sporadyczne przypadki, ale w naszym obowiązku jest poinformować Państwa o takiej sytuacji.

DRUK DWUSTRONNY - Jeżeli chcesz wydrukować egzemplarz pracy dwustronnie pamiętaj o ustawieniu marginesów lustrzanych jak również lustrzanym ustawieniu numeracji. Zapisz tak przygotowaną pracę w osobnym pliku. Oczywiście możemy wydrukować pracę dwustronnie z pliku który nie posiada ustawionych marginesów lustrzanych (częsta praktyka, prace przeznaczone do archiwum itp.) jednakże w tym wypadku należy liczyć się z obniżoną estetyką pracy (treść i numeracja  na rewersie wydruku może być blisko grzbietu oprawy).

FORMAT PLIKU - Pliki do druku należy dostarczyć w formacie PDF. Format PDF gwarantuje że udostępniane dokumenty będą wyglądały tak samo dobrze jak na komputerze na którym zostały przygotowane, bez względu na rodzaj użytego oprogramowania lub sprzętu. Drukujemy również z plików programu MS Word lub LibreOffice, OpenOffice ale w ich przypadku nie dajemy gwarancji że zostanie zachowane formatowanie dokumentu oraz rozmieszczenie tabel, zdjęć i przypisów. W zasadzie wszystkie współczesne programy do edycji tekstu mają możliwość eksportu lub zapisu plików w formacie PDF. Najczęściej w menu "Plik" znajduje się opcja  "Eksportuj jako ...". Po eksporcie warto sprawdzić plik PDF na swoim komputerze czy praca została poprawnie zapisana.

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Oprawa twarda - kanałowa
OPRAWA TWARDA PRACY DYPLOMOWEJ

Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 20 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA, ROZPRAWA DOKTORSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA TWARDA KANAŁOWA
z napisem Praca ...23 zł
bez napisu
20 zł
*cena za oprawę bez zlecenia druku + 5 zł
DOPŁATY
podmiana kartek
7 zł
Termobindowanie- termookładka
TERMOBINDOWANIE PRACY DYPLOMOWEJ

Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego lub granatowego kartonu. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
TERMOBINDOWANIE
5-100 kartek10 zł
Bindowanie - sprężyna plastikowa
BINDOWANIE PRACY DYPLOMOWEJ

Oprawa miękka. Mieści od 1 do 500 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA
do 35 kartek7 zł
do 50 kartek8 zł
do 100 kartek10 zł
do 200 kartek
14 zł
do 300 kartek16 zł
do 400 kartek
18 zł
do 500 kartek20 zł
DOPŁATY
podmiana kartek3 zł
Opraw miękka - kanałowa
OPRAWA MIĘKKA PRACY DYPLOMOWEJ

Oprawa mieści od 10 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA
10-150 kartek15 zł
DOPŁATY
podmiana kartek7 zł


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacjia 11-2022.
Linia
Wróć do spisu treści