Przejdź do treści

Druk i oprawa prac dyplomowych - cennik

CENNIKI > KSERO / DRUK / SKAN
Druk i oprawa prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich i licencjackich

DRUK PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

Wysokiej jakości wydruk laserowy na papierze premium 80g. Stała cena bez względu na ilość stron. Strony mono i kolor zliczane są automatycznie przez maszynę w czasie druku. Możliwość druku jednostronnego i dwustronnego. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).

MONO   Druk czarnobiały, mono prac dyplomowych.
KOLOR   Druk kolorowy prac dyplomowych.
Cena za wydruk 1 strony, druk dwustronny cena x2
30 gr
1 zł
Oprawa pracy dyplomowej
Zapis plików z pracą na CD
6 zł (płyta CD w cenie)

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

WYDRUK - Druk prac magisterskich, dyplomowych, inżynierskich, licencjackich realizowany jest na wyskokiej jakości maszynie do druku laserowego. Ilość stron kolorowych i czarnobiałych zliczana jest przez maszynę w trakcie druku. Proszę pamiętać że strona zostanie zaliczona jako kolorowa jeżeli będzie zawierać jakikolwiek kolorowy element (może to być nawet pojedyncza kropka, linia, przypis). Również elementy osadzone na stronie jak zdjęcia, skanowane tabele itp. nawet te które na ekranie monitora wydają się być czarnobiałe lub w odcieniach szarości mogą być zaliczone jako strony kolorowe.

DRUK DWUSTRONNY - Jeżeli chcesz wydrukować egzemplarz pracy dwustronnie pamiętaj o ustawieniu marginesów lustrzanych jak również lustrzanym ustawieniu numeracji. Zapisz tak przygotowaną pracę w osobnym pliku. Oczywiście możemy wydrukować pracę dwustronnie z pliku który nie posiada ustawionych marginesów lustrzanych (częsta praktyka, prace przeznaczone do archiwum itp.) jednakże w tym wypadku należy liczyć się z obniżoną estetyką pracy (treść i numeracja  na rewersie wydruku może być blisko grzbietu oprawy).

FORMAT PLIKU - Pliki do druku należy dostarczyć w formacie PDF. Format PDF gwarantuje że udostępniane dokumenty będą wyglądały tak samo dobrze jak na komputerze na którym zostały przygotowane, bez względu na rodzaj użytego oprogramowania lub sprzętu. Drukujemy również z plików programu MS Word lub LibreOffice, OpenOffice ale w ich przypadku nie dajemy gwarancji że zostanie zachowane formatowanie dokumentu oraz rozmieszczenie tabel, zdjęć i przypisów. W zasadzie wszystkie współczesne programy do edycji tekstu mają możliwość eksportu lub zapisu plików w formacie PDF. Najczęściej w menu "Plik" znajduje się opcja  "Eksportuj jako ...". Po eksporcie warto sprawdzić plik PDF na swoim komputerze czy praca została poprawnie zapisana.

Pliki do druku mogą zostać dostarczone na pendrive, płycie CD lub wysłane na email.
Kliknij przycisk i wyślij nam swoje pliki.

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Oprawa twarda - kanałowa
OPRAWA TWARDA - KANAŁOWA

Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 20 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA TWARDA KANAŁOWA
z napisem20 zł
bez napisu
18 zł
DOPŁATY
dodatkowe napisy
od 15 zł
podmiana kartek
10 zł
Termobindowanie- termookładka
TERMOBINDOWANIE - TERMOOKŁADKA

Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego kartonu o lekkim połysku. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
TERMOBINDOWANIE
1-100 kartek10 zł
Bindowanie - sprężyna plastikowa
BINDOWANIE KLASYCZNE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA

Oprawa miękka. Mieści od 1 do 270 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA
1-50 kartek8 zł
51-100 kartek
10 zł
101-200 kartek12 zł
od 201 kartek
14 zł
DOPŁATY
podmiana kartek5 zł
Opraw miękka - kanałowa
OPRAWA MIĘKKA - KANAŁOWA

Oprawa mieści od 10 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA
1-150 kartek15 zł
DOPŁATY
podmiana kartek10 zł


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen.
Linia

724 604 699
736 850 399

biuro@reedit.pl
dodruku@reedit.pl

Armii Krajowej 34e
59-300 Lubin

pn.-pt 9:00-16:30
Wróć do spisu treści