Przejdź do treści

Druk i oprawa prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Szeroki wybór opraw. Najtaniej i najszybciej w Lubinie.

Druk i oprawa prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich i licencjackich w Lubinie

DRUK PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

Wysokiej jakości wydruk laserowy na papierze premium 80g. Możliwość druku jednostronnego i druku dwustronnego. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
WYDRUK PRACY DYPLOMOWEJ
STRONA MONO
STRONA KOLOR

50 gr
1.25
Jak liczymy?
Powyższe ceny za druk są stałe bez względu na ilość stron. WAŻNE! Płacą Państwo tylko za faktyczną ilość stron czarno-białych i kolorowych znajdujących się w pracy. Maszyna automatycznie zliczy je w czasie druku.
Zapis pracy na płytę (CD w cenie)
6 zł
Oprawa pracy dyplomowej
Nie trać czasu i zamów wydruk pracy przez internet! Kliknij przycisk i wyślij nam swoje pliki. Opisz jak praca ma być wydrukowana, ile razy i w co oprawiona. Koniecznie załącz do siebie nr telefonu kontaktowego! Pliki do druku mogą również zostać dostarczone osobiście na pendrive lub płycie CD.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Druk i oprawa prac dyplomowych w Lubinie
WYDRUK - Druk prac magisterskich, dyplomowych, inżynierskich, licencjackich, rozpraw doktorskich realizowany jest na wyskokiej jakości maszynie do druku laserowego. Ilość stron kolorowych i czarnobiałych zliczana jest przez maszynę w trakcie druku. Proszę pamiętać że strona zostanie zaliczona jako kolorowa jeżeli będzie zawierać jakikolwiek kolorowy element (może to być nawet pojedyncza kropka, linia, przypis). Również elementy osadzone na stronie jak zdjęcia, skanowane tabele itp. nawet te które na ekranie monitora wydają się być czarnobiałe lub w odcieniach szarości mogą być zaliczone jako strony kolorowe. Uwaga! Wklejając tekst ze stron internetowych do pracy bez późniejszej jego edycji (nadanie mu koloru czarnego) skutkuje że maszyna również zaliczy taką stronę jako kolorową. Są to raczej sporadyczne przypadki, ale w naszym obowiązku jest poinformować Państwa o takiej sytuacji.

DRUK DWUSTRONNY - Jeżeli chcesz wydrukować egzemplarz pracy dwustronnie pamiętaj o ustawieniu marginesów lustrzanych jak również lustrzanym ustawieniu numeracji. Zapisz tak przygotowaną pracę w osobnym pliku. Oczywiście możemy wydrukować pracę dwustronnie z pliku który nie posiada ustawionych marginesów lustrzanych (częsta praktyka, prace przeznaczone do archiwum itp.) jednakże w tym wypadku należy liczyć się z obniżoną estetyką pracy (treść i numeracja  na rewersie wydruku może być blisko grzbietu oprawy).

JAK USTAWIĆ LUSTRZANE MARGINESY - w programie MICROSOFT WORD: zakładka Układ strony ---> Marginesy ---> Marginesy niestandardowe ---> Strony / Wiele stron - wybrać Marginesy lustrzane. W  przypadku użycia programu OPENOFFICE: zakładka Format ---> Styl strony ---> Układ strony ---> Odbicie lustrzane.

FORMAT PLIKU - Pliki do druku należy dostarczyć w formacie PDF. Format PDF gwarantuje że udostępniane dokumenty będą wyglądały tak samo dobrze jak na komputerze na którym zostały przygotowane, bez względu na rodzaj użytego oprogramowania lub sprzętu. Drukujemy również z plików programu MS Word lub LibreOffice, OpenOffice ale w ich przypadku nie dajemy gwarancji że zostanie zachowane formatowanie dokumentu oraz rozmieszczenie tabel, zdjęć i przypisów. W zasadzie wszystkie współczesne programy do edycji tekstu mają możliwość eksportu lub zapisu plików w formacie PDF. Najczęściej w menu "Plik" znajduje się opcja  "Eksportuj jako ...". Po eksporcie warto sprawdzić plik PDF na swoim komputerze czy praca została poprawnie zapisana.

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH | CENNIK

OPRAWA KANAŁOWA | TWARDA

Oprawa twarda - kanałowa
Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 10 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA, ROZPRAWA DOKTORSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA KANAŁOWA Z NAPISEM | TWARDA
Okładka z napisem: Praca Dyplomowa, Praca Licencjacka, Praca Inżynierska,
Praca Magisterska, Rozprawa doktorska.
10-150 kartek
25 zł
Dodatkowy lub niestandardowy napis na okładce
+15 zł
DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
10 zł

OPRAWA KANAŁOWA | MIĘKKA

Opraw miękka - kanałowa
Oprawa mieści od 5 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA KANAŁOWA | MIĘKKA
Przód przeźroczysty, grzbiet i tył okładki w wybranym kolorze5-150 kartek18 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
5 zł

OPRAWA TERMO | MIĘKKA

Termobindowanie- termookładka
Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego lub granatowego kartonu. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
OPRAWA TERMO | MIĘKKA
do 15 kartek
1 mm10 zł
do 30 kartek
3 mm
12 zł
do 40 kartek
4 mm
12 zł
do 60 kartek
6 mm
15 zł
do 80 kartek
8 mm
15 zł
do 100 kartek
10 mm
15 zł
DOPŁATY
Rozłożenie oprawy w celu podmiany kartek

od 5 zł

BINDOWANIE | MIĘKKA

Bindowanie - sprężyna plastikowa
Oprawa miękka. Mieści od 1 do 500 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4 i A3. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE | MIĘKKAA4A3
do 10 kartek
4 mm5 zł
+ 3 zł
do 25 kartek
6 mm5 zł
+ 3 zł
do 45 kartek
8 mm10 zł
+ 3 zł
do 65 kartek
10 mm10 zł
+ 3 zł
do 105 kartek12 mm12 zł
+ 3 zł
do 125 kartek14 mm12 zł
+ 3 zł
do 145 kartek16 mm15 zł
+ 3 zł
do 165 kartek18 mm15 zł
+ 3 zł
do 210 kartek22 mm20 zł
+ 3 zł
do 270 kartek28 mm20 zł
+ 3 zł
do 350 kartek38 mm25 zł
+ 3 zł
do 500 kartek51 mm30 zł
+ 3 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
od 3 zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 6-2023
Wróć do spisu treści