Przejdź do treści

Kubki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na kubkach, kubki z nadrukiem reklamowym,
KUBKI Z NADRUKIEM
Kubki reklamowe z nadrukiem to klasyka w świecie gadżetów reklamowych. Wysokiej jakości ceramika w połączeniu z atrakcyjnym i trwałym nadrukiem tworzy idealny gadżet, który będzie w zasięgu dłoni Twojego klienta większą część dnia! Możemy nadrukować dowolne kolorowe zdjęcie, logo, grafikę i tekst. Nadruki cechują się wysoką odpornością na zmywanie. Wyróżnij się na tle swojej konkurencji! Wykonujemy nadruki wyłącznie na własnych kubkach.
Nadruki na kubkach wykonujemy w technice druku sublimacyjnego zapewniającego świetną reprodukcję kolorów i trwałość. Powierzchnia nadruku to w przybliżeniu aż 19x8 cm. Umożliwia to np umieszczenie logo z obu stron kubka, zdjęcia oraz dodatkowych napisów. Oferujemy również możliwość personalizacji nadruków kubków w serii. Używamy wyłącznie kubków ceramicznych wysokiej jakości, charakteryzujących się biała i gładką powierzchnią!

Po złożeniu zamówienia i ustaleniu szczegółów otrzymasz od nas wizualizację nadruku do zatwierdzenia! Jeżeli przygotowanie wzoru będzie wymagało większego nakładu pracy należy liczyć się z dopłatą. Jeżeli chcesz sam przygotować plik z projektem to skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Standardowy czas realizacji pojedynczego zlecenia na kubek z nadrukiem to 2-3 dni robocze. Przy zleceniach powyżej 1 kartonu (36 kubków) czas realizacji każdorazowo ustalany jest indywidualnie. Czas realizacji do 24 godz. (dopłata 30%).

KUBEK Z NADRUKIEM | CENNIK

Kubek ceramiczny z nadrukiem kolorowym. Kubek STANDARD biały z białym środkiem, kubek FUNNY biały z kolorowym środkiem i uchem do wyboru czarnym lub pomarańczowym. Standardowa pojemność kubków 330 ml. Cena dotyczy wykonania kubka z nadrukiem wg jednego wzoru. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Kubek reklamowy z nadrukiem sublimacyjnym

KUBEK STANDARD
KUBEK FUNNY
1 szt.
50 zł
50 zł
2-11 szt.
35 zł40 zł
12-35 szt.
25 zł
30 zł
36 szt. (1 karton)
23 zł (828 zł)
25 zł (900 zł)
Kartonik do kubka
+1,5 zł /szt.
Personalizacja+3,5 zł /szt.

czas realizacji: 2-3 dni, ekspress do 24h (+30% ceny)

Przykładowe realizacje i wzory nadruków na kubkach

Kubek z nadrukiem 40 lat Kubek z nadrukiem 60 lat Kubek z nadrukiem dla absolwenta Kubek z nadrukiem człowiek legenda Kubek z nadrukiem na dzień kobiet Kubek z nadrukiem gram w gry Kubek z nadrukiem logo grupy motocyklowej Kubek z nadrukiem historia Kubek z nadrukiem i love poland Kubek z nadrukiem inteligent Kubek z nadrukiem klubowym Kubek z nadrukiem kocham góry Kubek z nadrukiem królowa jest tylko jedna Kubek z nadrukiem z logo firmowym Kubek z nadrukiem z logo Kubek z nadrukiem etnicznym Kubek z nadrukiem mama Kubek z nadrukiem logo Kubek z nadrukiem najlepsza ... Kubek z nadrukiem dla nauczyciela Kubek z nadrukiem z okazji rajdu Kubek z nadrukiem z logo straży pożarnej Kubek z nadrukiem super chłopak Kubek z nadrukiem najlepszy szef Kubek z nadrukiem najlepsza szefowa Kubek z nadrukiem najlepsza szefowa Kubek z nadrukiem wychowawca na medal Kubek z nadrukiem całe życie z wariatami
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 08.2022

Wróć do spisu treści