Przejdź do treści

Bindowanie, termobindowanie, oprawy twarde i miękkie dokumentów. Najszybciej i najtaniej w Lubinie.

Oprawa dokumentów, bindowanie w Lubinie
OPRAWA DOKUMENTÓW
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu oprawy dokumentów, projektów, map jak również złożonych dokumentacji powykonawczych.

W ofercie posiadamy wszystkie najpopularniejsze oprawy tj.:

• skoroszyty, teczki, segregatory
• oprawy klejone (termobindowanie)
• listwy wsuwane oraz listy zaciskowe
• klasyczne bindowanie ze sprężyną plastikową
• oprawy kanałowe miękkie oraz twarde

Oprawiamy dokumenty wydrukowane na miejscu  jak również dostarczone przez Klienta.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oprawić dokumenty w pracy, szkole czy w domu, u nas znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pojedyncze zlecenia z reguły wykonujemy na poczekaniu, maksymalnie do 1 godziny czasu. Dokładny czas realizacji pozostałych zleceń ustalamy indywidualnie.

OPRAWA DOKUMENTÓW | CENNIK

Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).

BINDOWANIE | LISTWA O.SLIDE

Bindowanie - listwa wsuwana
Oprawa miekka. Mieści od 5 do 75 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4 i A3. Plastikowy grzbiet nasunięty na krawędz pewnie trzyma kartki oprawianego dokumentu. Atutem tej oprawy jest cena i możliwość zdjęcia oraz ponownego nałożenia listwy we własnym zakresie np w celu wyjęcia lub podmiany strony. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
BINDOWANIE | LISTWA WSUWANA O.SLIDEA4A3
do 10 kartek
3 mm6 zł
+ 3 zł
do 25 kartek
6 mm8 zł
+ 3 zł
do 50 kartek
10 mm10 zł
+ 3 zł
do 75 kartek
15 mm12 zł
+ 3 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
3 zł

BINDOWANIE | LISTWA O.CLICK

Bindowanie - listwa zamykana
Oprawa miekka. Mieści od 5 do 200 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4 i A3. Kartki po przedziurkowaniu za pomocą klasycznej bindownicy zostają oprawione w plasikowy zatrzaskowy grzbiet którego konstukcja pozwala na wielokrotne wypięcie/wpięcie strony we własnym zakresie. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
BINDOWANIE | LISTWA ZAMYKANA O.CLICKA4A3
do 50 kartek
5 mm10 zł
+ 3 zł
do 100 kartek
10 mm15 zł
+ 3 zł
do 150 kartek
15 mm15 zł
+ 3 zł
do 200 kartek
20 mm20 zł
+ 3 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
3 zł

BINDOWANIE | SPRĘŻYNA O.COMB

Bindowanie - sprężyna plastikowa
Oprawa miękka. Mieści od 5 do 500 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4 i A3. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE | SRĘŻYNA O.COMBA4A3
do 25 kartek
6 mm10 zł
+ 3 zł
do 45 kartek
8 mm10 zł
+ 3 zł
do 65 kartek
10 mm12 zł
+ 3 zł
do 105 kartek12 mm12 zł
+ 3 zł
do 125 kartek14 mm15 zł
+ 3 zł
do 145 kartek16 mm15 zł
+ 3 zł
do 165 kartek18 mm20 zł
+ 3 zł
do 210 kartek22 mm20 zł
+ 3 zł
do 270 kartek28 mm25 zł
+ 3 zł
do 350 kartek38 mm30 zł
+ 3 zł
do 500 kartek51 mm35 zł
+ 3 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
od 3 zł

OPRAWA TERMO | O.TERMOLUX

Termobindowanie- termookładka
Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego lub granatowego kartonu. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
OPRAWA TERMO | O.TERMOLUX
do 15 kartek
1 mm10 zł
do 30 kartek
3 mm
15 zł
do 40 kartek
4 mm
15 zł
do 60 kartek
6 mm
15 zł
do 80 kartek
8 mm
20 zł
do 100 kartek
10 mm
20 zł
DOPŁATY
Rozłożenie oprawy w celu podmiany kartek

od 5 zł + oprawa

OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA | O.SOFTCLEAR

Opraw miękka - kanałowa
Oprawa mieści od 5 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA KANAŁOWA MIĘKKA | O.SOFTCLEAR
Przód przeźroczysty, grzbiet i tył okładki w wybranym kolorze5-150 kartek25 zł

DOPŁATY
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
5 zł

OPRAWA TWARDA KANAŁOWA | O.HARD

Oprawa twarda - kanałowa
Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 5 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA, ROZPRAWA DOKTORSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA TWARDA KANAŁOWA | O.HARD
Okładka czysta, bez napisu
5-150 kartek
25 zł
Okładka z napisem: Praca Dyplomowa, Praca Licencjacka, Praca Inżynierska,
Praca Magisterska, Rozprawa doktorska.
5-150 kartek
35 zł

DOPŁATY
Dodatkowy lub niestandardowy napis na okładce

+15 zł
Rozłożenie / złożenie oprawy w celu podmiany kartek
10 zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 1-2024
Wróć do spisu treści