Przejdź do treści

Oprawa dokumentów - cennik

CENNIKI > KSERO / DRUK / SKAN
Oprawa dokumentów i dokumentacji.

OPRAWA DOKUMENTÓW | CENNIK

Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Bindowanie - listwa wsuwana
BINDOWANIE - LISTWA WSUWANA

Oprawa miekka. Mieści od 10 do 125 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Plastikowy grzbiet nasunięty na krawędz pewnie trzyma kartki oprawianego dokumentu. Atutem tej oprawy jest cena i możliwość zdjęcia oraz ponownego nałożenia listwy we własnym zakresie np w celu wyjęcia lub podmiany strony. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
OPRAWA - LISTWA WSUWANA
do 50 kartek4 zł
do 125 kartek
6 zł
Bindowanie - listwa zamykana
BINDOWANIE - LISTWA ZAMYKANA

Oprawa miekka. Mieści od 10 do 200 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Kartki po przedziurkowaniu za pomocą klasycznej bindownicy zostają oprawione w plasikowy zatrzaskowy grzbiet którego konstukcja pozwala na wielokrotne wypięcie/wpięcie strony we własnym zakresie. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
OPRAWA - LISTWA ZAMYKANA
do 50 kartek8 zł
do 100 kartek
10 zł
do 150 kartek12 zł
do 200 kartek
14 zł
Bindowanie - sprężyna plastikowa
BINDOWANIE KLASYCZNE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA

Oprawa miękka. Mieści od 1 do 270 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA
do 50 kartek8 zł
do 100 kartek
10 zł
do 200 kartek12 zł
do 270 kartek
14 zł
DOPŁATY
podmiana kartek5 zł
Termooprawa - termookładka
TERMOBINDOWANIE - TERMOOKŁADKA

Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego kartonu o lekkim połysku. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
TERMOBINDOWANIE
1-100 kartek10 zł
Oprawa miękka - kanałowa
OPRAWA MIĘKKA - KANAŁOWA

Oprawa mieści od 10 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA
1-150 kartek15 zł
DOPŁATY
podmiana kartek10 zł
Oprawa twarda - kanałowa
OPRAWA TWARDA - KANAŁOWA

Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 20 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA TWARDA KANAŁOWA
z napisem20 zł
bez napisu
18 zł
DOPŁATY
dodatkowe napisy
od 15 zł
podmiana kartek
10 zł


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen.
Linia

724 604 699
736 850 399

biuro@reedit.pl
dodruku@reedit.pl

Armii Krajowej 34e
59-300 Lubin

pn.-pt 9:00-16:30
Wróć do spisu treści