Przejdź do treści

Bindowanie, termobindowanie, oprawy twarde i miękkie dokumentów. Najszybciej i najtaniej w Lubinie.

Oprawa dokumentów, bindowanie w Lubinie

OPRAWA DOKUMENTÓW | CENNIK

Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Bindowanie - listwa wsuwana
BINDOWANIE - LISTWA WSUWANA

Oprawa miekka. Mieści od 10 do 125 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Plastikowy grzbiet nasunięty na krawędz pewnie trzyma kartki oprawianego dokumentu. Atutem tej oprawy jest cena i możliwość zdjęcia oraz ponownego nałożenia listwy we własnym zakresie np w celu wyjęcia lub podmiany strony. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
OPRAWA - LISTWA WSUWANA
do 50 kartek4 zł
do 125 kartek
6 zł
Bindowanie - listwa zamykana
BINDOWANIE - LISTWA ZAMYKANA

Oprawa miekka. Mieści od 10 do 200 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Kartki po przedziurkowaniu za pomocą klasycznej bindownicy zostają oprawione w plasikowy zatrzaskowy grzbiet którego konstukcja pozwala na wielokrotne wypięcie/wpięcie strony we własnym zakresie. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym.
OPRAWA - LISTWA ZAMYKANA
do 50 kartek8 zł
do 100 kartek
10 zł
do 150 kartek12 zł
do 200 kartek
14 zł
Bindowanie - sprężyna plastikowa
BINDOWANIE KLASYCZNE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA

Oprawa miękka. Mieści od 1 do 500 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa PCV o grubości 200 mic. który równocześnie umożliwia wyeksponowanie i  ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z matowego kartonu o fakturze skóropodonej w kolorze czarnym. Kartki dokumentu po przedziurkowaniu połączone są ze pomocą elastycznej "sprężyny" z tworzywa która tworzy grzbiet dokumentu. Tego typu oprawa umożliwia rozłożenie przeglądanego dokumentu na płasko oraz jego swobodne przeglądanie. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
BINDOWANIE - SPRĘŻYNA PLASTIKOWA
do 35 kartek7 zł
do 50 kartek8 zł
do 100 kartek10 zł
do 200 kartek
14 zł
do 300 kartek16 zł
do 400 kartek
18 zł
do 500 kartek20 zł
DOPŁATY
podmiana kartek5 zł
Termooprawa - termookładka
TERMOBINDOWANIE - TERMOOKŁADKA

Oprawa miękka. Mieści od 5 do 100 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył okładki wykonany jest z białego lub granatowego kartonu. Kartki dokumentu są ze sobą zgrzewane za pomocą kleju umieszczonego na grzbiecie okładki. Wysoka temperatura aktywuje klej który po ostudzeniu spaja oprawiany dokument.
TERMOBINDOWANIE
10-100 kartek10 zł
Oprawa miękka - kanałowa
OPRAWA MIĘKKA - KANAŁOWA

Oprawa mieści od 10 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Przód okładki wykonany jest z bezbarwnego tworzywa który umożliwia wyeksponowanie i jednocześnie ochronę strony tytułowej oprawianego dokumentu. Tył i grzbiet okładki wykonany jest z kartonu o delikatnej fakturze płótna dostępnym w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa ukryta w grzbiecie okładki gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony.
OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA
10-150 kartek15 zł
DOPŁATY
podmiana kartek7 zł
Oprawa twarda - kanałowa
OPRAWA TWARDA - KANAŁOWA

Najpopularniejsza oprawa. Mieści od 20 do 150 kartek o standardowej gramaturze 80g w formacie A4. Wysoka jakość odkładki do wyboru w kolorze: niebieskim, bordowym, zielonym lub czarnym. Zaciskana, metalowa listwa gwarantuje pewne trzymanie oprawianych dokumentów. Istnieje możliwość awaryjnego rozłożenia oprawionego dokumentu np w celu podmiany strony. W ofercie posiadamy okładki ze złotymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA MAGISTERSKA, ROZPRAWA DOKTORSKA jak również bez napisów. Na zamówienie oferujemy wykonanie dowolnego napisu na okładce.
OPRAWA TWARDA KANAŁOWA
z napisem Praca ...23 zł
bez napisu
20 zł
*cena za oprawę bez zlecenia druku + 5 zł
DOPŁATY
dodatkowe napisy
od 15 zł
podmiana kartek
7 zł


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 11-2022
Linia
Wróć do spisu treści