Przejdź do treści

Vouchery i bony upominkowe. Projekt i druk. Najtaniej i najszybciej w Lubinie.

Vouchery i bony upominkowe, projekt i druk w Lubinie
VOUCHERY I BONY UPOMINKOWE
Vouchery standardowo drukujemy na grubym papierze o gramaturze 300 lub 350 g/m². Oferujemy druk voucherów jednostronnych i dwustronnych. Popularny i uniwersalny format DL (99x210 mm) pasuje do standardowej koperty w tym formacie.
Jeżeli kupiłeś voucher na prezent i otrzymałeś go w wersji elektronicznej prześlij otrzymany plik a my wydrukujemy go dla Ciebie.

Jeżeli nie posiadasz projektu graficznego vouchera możesz zlecić nam jego wykonanie. Na podstawie otrzymanych wytycznych zaproponujemy wzór dopasowany do indywidualnych wymagań. Możesz również wybrać gotowy wzór z naszej oferty.

Jeżeli chcesz sam przygotować plik z projektem do druku to zastosuj się do wytycznych. Plik z makietą i wytyczne projektu vouchera dostępne są do pobrania na tej stronie.

Wyróżniają nas bardzo krótkie terminy realizacji druku voucherów.
Dodatkowo oferujemy usługę ekspresowego wydruku voucherów, cena i terminy w tym przypadku ustalane są indywidualnie w zależności od wybranego rodzaju i ilości.

Czas przygotowanie projektu vouchera to zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych. Czas druku podany w tabeli liczony jest od momentu zatwierdzenie wzoru.

VOUCHERY STANDARDOWE | CENNIK

Vouchery dwustronne. Druk dwustronny, papier kredowy matowy 350g. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em). Ceny nie obejmują przygotowania wzoru vouchera. Czas realizacji (dni robocze) ma charakter orientacyjny i liczony jest od momentu zatwierdzenia projektu.
Voucher, bon podarunkowy dwustronny

VOUCHERY DWUSTRONNE DL 99x210 mm
50 szt.
150 zł
100 szt.
200 zł
250 szt.
250 zł
500 szt.350 zł
czas realizacji
3-4 dni, ekspres 2 dni robocze (+20% ceny)

VOUCHERY PREMIUM ZŁOCONE | CENNIK

Vouchery z efektem złocenia. Wybrane elementy zostaną uszlachetnione złotym, wypukłym, metalicznie lśniącym efektem. Dodatkowo, charakteru premium, dodaje zastosowanie obustronnego laminatu typu soft skin który w dotyku przypomina aksamit. Druk dwustronny, papier kredowy matowy 350g. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em). Ceny nie obejmują przygotowania wzoru vouchera. Czas realizacji (dni robocze) ma charakter orientacyjny i liczony jest od momentu zatwierdzenia projektu.
Voucher, bon podarunkowy złocony lub srebrzony

VOUCHERY DWUSTRONNE PREMIUM DL 99x210 mm
50 szt.
300 zł
100 szt.
400 zł
250 szt.
500 zł
500 szt.700 zł
czas realizacji
5 dni

PROJEKT VOUCHERA | CENNIK

Koszt przygotowanie indywidualnego wzoru graficznego vouchera na podstawie ustaleń oraz naniesienie drobnych poprawek to wydatek w przybliżeniu 100 zł brutto. W cenie grafika lub zdjęcie wysokiej jakości odpowiadające tematyce vouchera. Oferujemy edycję istniejących projektów, personalizację wzoru itp. Ostateczna cena ustalana indywidualnie.


Drukujemy również z gotowych plików do druku. Poniżej link do naszego poradnika jak poprawnie przygotować plik do druku oraz makieta do pobrania.

Poradnik jak przygotować plik do druku

Poradnik jak przygotować plik do druku
Makieta do pobrania

Makieta do pobrania
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 03-2022.
Wróć do spisu treści