Przejdź do treści

Teczki i segregatory z nadrukiem w Lubinie

Teczki i segregatory z nadrukiem, projekt i druk w Lubinie
TECZKI I SEGREGATORY
Teczki ofertowe z nadrukiem do przechowywania dokumentów i ofert reklamowych Twojej firmy! Zaprezentuj się swoim klientom z najlepszej strony dzięki teczkom z dowolnym kolorowym zadrukiem wykonanym wg indywidualnego projektu! Zewnętrzną stronę teczek standardowo pokrywamy matowym laminatem który uszlachetnia i podnosi trwałość druku. Teczki wewnątrz posiadają zakładki które trzymają dokumenty. Te elementy również mogą zawierać nadruk i są pokryte laminatem. W ofercie znajdują się teczki o grubości grzbietu:
• 1 mm (do około 10 kartek A4, papier 80g)
• 5 mm (do około 50 kartek A4, papier 80g)

Wykonujemy segregatory ofertowe z nadrukiem na dokumenty, katalogi i oferty Twojej firmy. Dowolny kolorowy nadruk wykonany po zewnętrznej stronie segregatora wg indywidualnego projektu standardowo zabezpieczony jest błyszczącym laminatem. Wewnętrzna strona segregatorów oklejona jest białym papierem.W ofercie znajdują się segregatory o szerokości:
• 20 mm z mechanizmem 4 szczękowym z dociskiem dokumentów.
• 42 mm z mechanizmem 2 lub 4 szczękowym z dociskiem dokumentów.
• 62 mm z mechanizmem 2 lub 4 szczękowym z dociskiem dokumentów.

Czas przygotowanie projektu teczki lub segregatora to zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych. Czas druku podany w tabeli liczony jest od momentu zatwierdzenie wzoru.

TECZKI OFERTOWE | CENNIK

Teczki ofertowe wykonane z papieru/kartonu o gramaturze 350g/m2. Zadruk kolorowy jednostronny (zewnętrzna strona teczki+zakładki). Druk uszlachetniony i zabezpieczony matowym laminatem. Grzbiet teczki do wyboru 1 mm lub 5 mm. Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Teczka ofertowa z nadrukiem

Grzbiet teczki 1 lub 5 mm
25 szt.
540 zł
50 szt.
600 zł
100 szt.730 zł
200 szt.970 zł

czas realizacji
5 dni

SEGREGATORY OFERTOWE | CENNIK

Segregatory ofertowe z nadrukiem wykonane z tektury o grubości 2 mm. Zadruk kolorowy jednostronny (zewnętrzna strona segregatora). Druk uszlachetniony i zabezpieczony błyszczącym laminatem. Mechanizm 2 lub 4 szczękowy z dociskiem. Do wyboru szerokość 20 mm (mechanizm 4 szczękowy), 42 mm lub 62 mm (mechanizm 2 lub 4 szczękowy). Wszystkie ceny brutto (z VAT-em).
Segregator ofertowy z nadrukiem

39 mm
62 mm
5 szt.
300 zł350 zł
10 szt.
500 zł
600 zł
20 szt.
900 zł
1100 zł
czas realizacji
7 dni

PROJEKT | CENNIK

Koszt przygotowanie indywidualnego wzoru graficznego teczki lub segregatora na podstawie ustaleń oraz naniesienie drobnych poprawek to wydatek w przybliżeniu 150 zł brutto. W cenie grafika lub zdjęcie wysokiej jakości odpowiadające tematyce wzoru. Oferujemy edycję istniejących projektów, personalizację wzoru itp. Ostateczna cena ustalana indywidualnie.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen. Aktualizacja 3-2024.
Wróć do spisu treści